Obejmy węgrów

Instalujesz, potrzebujesz obejmy!

Przy każdym remoncie albo na budowie spotykamy się z różnorodnymi armaturami. Nieraz występuje konieczność utwierdzenia niektórych rur czy też przewodów do ściany. Konieczne jest wtenczas założenie obejmy, która przytwierdzi instalację na stałe. 
Można dodatkowo spotkać się z tematem przecieku na rurze. Jeśli jest on mały, a w danej sytuacji nie jesteśmy w stanie wymienić tej rury, to możemy użyć obejmy z uszczelką, która na jakiś czas rozwikła sprawę a przy tym wstrzyma przeciek. Przy jej użyciu, możemy dodatkowo zamocować armaturę gazową. Dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na niekorzystne warunki obejmy są niezbędne przy każdym remoncie, oraz w czasie instalacji niektórych instalacji i w każdym przypadku dokonują swoje zadanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków Wiele gospodarstw domowych boryka się z problemem braku kanalizacji. Wówczas ścieki z gospodarstwa odprowadzane są do podziemnego zbiornika -szamba. Szambo wymaga jednakże regularnego odpompowywania. Lepszym wyjściem w przypadku braku kanalizacji jest zamontowanie biologicznej oczyszczalni ścieków. Biologiczna oczyszczalnia ścieków jest umiejscowiona pod ziemią. Ścieki do niej trafiające są najpierw oczyszczane z osadów, a następnie poddawane są rozkładowi przez bakterie beztlenowe i tlenowe. Produkt finalny to woda na tyle oczyszczona, że można bezpiecznie używać jej do podlewania działki lub odprowadzić do gruntu lub zbiornika wodnego.Taka oczyszczalnia ścieków to dobra, ekologiczna i niemal bezobsługowa alternatywa dla szamba. Jedyne o czym trzeba pamiętać to usuwanie osadów - mniej więcej raz na rok. Dobór biologicznej oczyszczalni ścieków zależy między innymi od liczby osób w gospodarstwie. biologiczna oczyszczalnia ścieków

sitemap