Lawety samochodowe rypin

Tajemniczy partner

Dokładnie osiem lat temu poznałam chłopaka, który dzisiaj jest już moim partnerem. Najwspanialszym na świecie i w całej galaktyce. Chcecie wiedzieć, jak to się rozpoczęło?
Tuż po ukończeniu studiów uzyskałam od rodziców pojazd. Nie była to nówka z salonu, ale był cudowny i w moim ulubionym, czerwonym kolorze. Podróżowałam nim delikatnie oraz w niedalekie trasy, bowiem nie miałam jeszcze wprawy.
Musiałam załatwić sprawę na mieście, wobec tego jak najszybciej udałam się w kierunku auta. Weszłam i pojechałam. Pędziłam autostradą, drogą szybkiego ruchu, a potem poruszałam się w miejskiej dżungli. Przejeżdżałam już przez ostatnie krzyżówkę, aż niespodziewanie poczułam harmider a przy tym uderzenie. Niebieski polonez wjechał we mnie, a mój szanowny opel wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej. Mnie poniekąd nic się nie wydarzyło, niemniej jednak z mojego auta został wrak. Ktoś przywołał policję, ktoś inny karetkę. Tymczasem ja dryndnęłam do swojego ubezpieczyciela. Przybyła pomoc drogowa i zabrała mój skasowany środek transportu.
Wiecie czym zajmuje się mój towarzysz życia? Obsługuje lawety samochodowe. To oczywiście ten pan z pomocy drogowej, którego zapoznałam tamtego dnia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków Wiele gospodarstw domowych boryka się z problemem braku kanalizacji. Wówczas ścieki z gospodarstwa odprowadzane są do podziemnego zbiornika -szamba. Szambo wymaga jednakże regularnego odpompowywania. Lepszym wyjściem w przypadku braku kanalizacji jest zamontowanie biologicznej oczyszczalni ścieków. Biologiczna oczyszczalnia ścieków jest umiejscowiona pod ziemią. Ścieki do niej trafiające są najpierw oczyszczane z osadów, a następnie poddawane są rozkładowi przez bakterie beztlenowe i tlenowe. Produkt finalny to woda na tyle oczyszczona, że można bezpiecznie używać jej do podlewania działki lub odprowadzić do gruntu lub zbiornika wodnego.Taka oczyszczalnia ścieków to dobra, ekologiczna i niemal bezobsługowa alternatywa dla szamba. Jedyne o czym trzeba pamiętać to usuwanie osadów - mniej więcej raz na rok. Dobór biologicznej oczyszczalni ścieków zależy między innymi od liczby osób w gospodarstwie. biologiczna oczyszczalnia ścieków

sitemap