Beton polerowany opole

Beton jak marmur

Sposobem na posiadanie ślicznej posadzki przy małym nakładzie środków finansowych jest beton polerowany.
     Technologia polerowania betonu sprawia, że zwyczajna betonowa podłoga zyskuje ładnego wyglądu i staje się ozdobą pomieszczenia. Podłogi z betonu polerowanego możemy zastosować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej: centrach handlowych, szkołach, urzędach itd. Są one idealnie gładkie, mają „lustrzaną” przejrzystość i design zbliżony do granitu bądź marmuru.
     Co fascynujące, możemy zamienić już istniejącą posadzkę betonową w posadzkę, na której zagości beton polerowany. Trzeba w tym celu zaangażować wyspecjalizowaną firmę, która przekształci naszą posadzkę za pomocą stosownych impregnatów oraz narzędzi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków Wiele gospodarstw domowych boryka się z problemem braku kanalizacji. Wówczas ścieki z gospodarstwa odprowadzane są do podziemnego zbiornika -szamba. Szambo wymaga jednakże regularnego odpompowywania. Lepszym wyjściem w przypadku braku kanalizacji jest zamontowanie biologicznej oczyszczalni ścieków. Biologiczna oczyszczalnia ścieków jest umiejscowiona pod ziemią. Ścieki do niej trafiające są najpierw oczyszczane z osadów, a następnie poddawane są rozkładowi przez bakterie beztlenowe i tlenowe. Produkt finalny to woda na tyle oczyszczona, że można bezpiecznie używać jej do podlewania działki lub odprowadzić do gruntu lub zbiornika wodnego.Taka oczyszczalnia ścieków to dobra, ekologiczna i niemal bezobsługowa alternatywa dla szamba. Jedyne o czym trzeba pamiętać to usuwanie osadów - mniej więcej raz na rok. Dobór biologicznej oczyszczalni ścieków zależy między innymi od liczby osób w gospodarstwie. biologiczna oczyszczalnia ścieków

sitemap